Skip to content
O nás

Kdo jsme?

Jsme nezisková organizace propagující rostlinnou stravu a udržitelný životní styl.

Působíme převážně v Českých Budějovicích, kde pořádáme veganské pikniky, přednášky, workshopy, ochutnávky a další akce.

Věříme, že i malé kroky jako omezení živočišných produktů v naší stravě mohou výrazně přispět ke zlepšení stavu životního prostředí i zdraví nás samotných.

K veganství nás vedou nejen důvody environmentální a etické. Jsme milovníci dobrého jídla a rádi Vám na některé z našich akcí dokážeme, kolik rostlinná strava nabízí chutí.

arrow-down-32x82-1

Naše cíle

Naším hlavním cílem je edukace veřejnosti v oblasti rostlinné stravy a rozšíření povědomí o rostlinných produktech, možnostech stravování a benefitech veganského jídla na naše zdraví.

Naše aktivity

Rádi pořádáme přednášky a prezentace o veganství a ekologii obecně, ale ještě raději představujeme krásu rostlinné stravy v praxi.
Momentálně za námi můžete přijít na vegan piknik, který probíhá několikrát do roka.

V minulosti jsme pořádali pravidelné ochutnávky rostlinné kuchyně na nejrůznějších místech v Českých Budějovicích (Lannova třída, trhy v Žižkárně, Sokolský ostrov,..).

Máme za sebou také první udržitelný festival v Budějovicích “Budějce life fest“, studentský minifestival “Budějce life fest warm up“ a podíleli jsme se na speciálním vánočním festivalu “Šťastné a udržitelné“.

O nás